Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
35 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Mbështetësi i LSI-së humb betejën me sëmundjen, Elona Guri: Ishte shoku i mirë i të gjithëve ne

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

63fc55c3febafff0d0c2b630b0049dc7

Një prej mbështetësve dhe anëtarëve të LSI-së është ndarë nga jeta pasi nuk e ka fituar dot betejën me një sëmundje të rëndë.

Lajmin e trishtë e jep drejtuesja e LSI në Durrës, Elona Guri, e cila shkruan se ai la pas tre fëmijë.

“Pas një beteje të gjatë me sëmundjen, nesër në orën 14:00, në Sharrë, përcjellim për në banesën e fundit Enon, shokun e mirë të të gjithëve, që do të mbesi përgjithmonë i qeshur në zemrat dhe mendjet tona. Ai la pas 3 fëmijë dhe Mirën, gruan e tij të mrekullueshme, që i qëndroi pranë në çdo sfidë, edhe në këtë të fundit të tij. Rrofsh nëpër kujtime vëllai jonë”, shkruan Guri.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img