Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
4.1kmh
75 %
Pre
26 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Mbështetës i FLAKTË i opozitës, Stresi habit me postimin e fundit: Policët nuk kanë faj

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas lajmit të bujshëm, por edhe të pritshëm ku i9 pranishëm në protestën e opozitës ishte edhe reperi shqiptar Stresi, një reagim në rrjetet sociale ka ardhur nga vetë ai.

Me anë të një postimi, Arkimed Lushaj ka shkruar se është kundër dhunës ndaj policisë, ndërsa ka shtuar se ata janë djem e vajza nënash.

Do jem gjithmone besnik deri ne dhe idealeve te mia!!! Miq te dashur missioni im dhe i shokve te mi ka qen qe asnje prej oficerave te policis te mos goditet dhe pse ata na goditen disa prej protestuesve. Jemi kundra dhunes ndaj policve sepse jan djem e vajza nenash si ne . Ndaj ju lutem stop prapagandave ne jemi njerzor por jo socialista”, ka shkruar ai.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img