Tirana
few clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1.5kmh
20 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
Die
31 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Mbesa me të njëjtat shije si gjyshi Berisha. Adhuron Merkelin.

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

440518c3e99ac28a2ca20b89783e67af

Dasara Malltezi, mbesa e ish-kryeministrit Sali Berisha, ka të njëjtat shije me gjyshin e saj. Të dy adhurojnë pafundësisht kancelaren gjermane. Berisha e ka shprehur shpesh adhurimin për Angela Merkelin, duke e konsideruar si udhëheqësen e Evropës, por ndaj saj ka shfaqur adhurim të pamatë edhe mbesa e tij.

E prekur dje nga një lajm që qarkulloi për Merkelin, ku kancelarja gjermane ngushëllonte një vajzë që qante, Dasara Malltezi e cilëson një ‘’supergrua’’, që sipas saj gjeti kohë të fliste me një nxënëse.

“Merkel është thjesht një supergrua. Me një logjikë kaq të fortë dhe një mirësi në të njëjtën kohë. Një nga njerëzit më të fuqishëm të planetit, ende mori kohë nga e saja për t’I shpjeguar dhe arsyetuar me një nxënëse. Ja ç’do të thotë të jesh një nga personat më të pushtetshëm dhe më të respektueshëm’’, shkruan Dasara Malltezi.

 

LEXO EDHE:ANGELA MERKEL BEN NJE VAJZE TE QAJE DHE PASTAJ E NGUSHELLON(VIDEO)

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img