Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
30 %
1kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Mbesa e Bujar Nishanit me bikini para pasqyrës ‘tërbon’ ndjekësit (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ca5153ecc0b3a3923c712a662c32b980

Modelja Beniada Nishani e njohur si mbesa e e ish-presidentit Bujar Nishani është një ndër vajzat më të komentuara në media.

Modelja shpesh ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me pozat e saj seksi.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto në ‘Instastory’, ku shihet tejet provokuese.

Beniada ka postuar disa foto e veshur me bikini dhe ka provokuar keq ndjekësit, me pozat e saj ‘hot’ para pasqyrës.

Modelja është nga Durrësi, por e rritur në Itali. Ajo atje njihet si fotomodele, por edhe si personazh televiziv.

Screenshot_5.pngScreenshot_4.pngScreenshot_6.pngScreenshot_7.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img