Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Mbërrijnë në Shqipëri 9360 doza të vaksinës së Pfizer, mungon Rama, priten nga Manastirliu dhe Ahmetaj (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a9af79fb25a29ee5c9bafd2c20be0ce0

Kanë mbërritur në aeroportin “Nënë Tereza” 9360 doza të tjera të vaksinës anti-COVID të kompanisë Pfizer.

Këtë herë në pritjen e vaksinave ka munguar kryeministri Rama, ndërkohë që në aeroport janë shfaqur ministart Arben Ahmetaj dhe Ogerta Manastirliu.

Manastirliu tha se do të vazhdohet me vaksinimin e mjekëvge dhe infermierëve dhe personave mbi 80 vjeç me këto doza.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img