Mbërrijnë deputetët e PD, Shkodra e blinduar, tym e thirrje: Rama m*** mu**t...

Publikuar tek: aktualitet, më 09:42 20-04-2018 Mbërrijnë deputetët e PD, Shkodra e blinduar, tym e thirrje: Rama m*** mu**t... Nga Shkodra

Kanë mbërritur deputetët e PD në Gjykatën e Shkodrës aty ku po pritet vendimi për 11 kuksianët e arrestuar të Rrugës së Kombit.

Dhjetëra protestues janë mbledhur jashtë ambienteve të gjykatës dhe kanë hedhur disa tymuese.

“Lironi vëllezërit tanë”, janë pankartat që mbajnë në dorë protestuesit shoqëruar me thirrjet në kor: Rama, m*t m****.”

Në protestë janë deputetët e PD si Ervin Salianji, Endri Hasa, Luçiano Boçi, Bardh Spahia,  Edi Paloka, Edmond Spaho, Albana Vokshi si dhe përfaqësues të LSI. Dhjetëra forca policie e FNSH-je kanë rrethuar zonën. Seanca do të zhvillohet me përfaqësues të opozitës, familjarë e gazetarë por jo kamera.

kukes.png

rrrrr.png

tym.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I gjendet drogë në makinë, shpallet në kërkim inspektori i Tiranës
Brenda sallës së gjyqit, këta janë 11 KUKSIANËT e BURGOSUR (FOTO- VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.013442993164062
array(1) { ["section"]=> string(76) "mberrijne-deputetet-e-pd-shkodra-e-blinduar-tym-e-thirrje-rama-m-mu-t-117591" }