Tirana
light rain
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
29 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

“Mbase sot lajm i mirë”, çfarë po paralajmëron Rama nga samiti në Madrid?

spot_img

Lajme të ngjashëm

Sot në Madrid po mbahet dita e dytë e samitit të NATO-s. Kryeministri Edi Rama ka publikuar pak më parë një video me pamje nga punimet në samit, ndërsa janë mbledhur krerët e 30 vendeve anëtare të aleancës ushtarake që udhëhiqet nga SHBA.

“Mbase sot lajmi i mirë…”, shkruan Rama, ndërsa shfaqet duke biseduar me liderët perëndimorë dhe presidentin bullgar, Rumen Radev.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img