Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Mban vendin e 21-në listën e PS, flet Kodheli: Pas dy dekadash, mbrëmë kam pranuar sfidën, e bindur që do t’ia dal

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

62e0c049742c6e0108306f44a91d5920

Ish-ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli ka reaguar për herë të parë publikisht pasi u vendos në një vend jo shumë të sigurtë, ku mban vendin e 21 në listën e qarkut të Tiranës për të garuar në zgjedhjet e 25 prillit.

Përmes një postimi në Facebook, deputetja socialiste shprehet  se pas 2 dekadash në politikë, ka pranuar sfidën për të garuar në Tiranë në pozicionin në të cilin e ka caktuar kryetari i PS.

“Kanë kaluar plot 20 vite nga kjo foto dhe nga dita kur u ftova të bëhesha pjesë e politikës transformuese të qytetit tim të lindjes, Tiranës. Pas 2 dekadash, mbrëmë kam pranuar sfidën e rradhës të cilës, jam e bindur që do tia dal me ndihmën dhe mbështetjen tuaj miqtë e mi. 2021 do të jetë një vit i mbarë për të gjithë!”, shkruan Kodheli në Facebook.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img