Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
5.7kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
8 °
Sht
8 °
Die
8 °
Hën
8 °
E enjte, 9 Dhjetor, 2021
spot_img

Mbajtën “mbërthyer” shqiptarët pas ekranit, çifti i aktorëve turq bëhen prindër për herë të tretë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori shumë i dashur për publikun shqiptar, Halit Ergenç është bërë baba për herë të tretë, pasi bashkëshortja e tij, aktorja Berguzar Korel ka sjellë në jetë vajzën e tyre.

Çifti i famshëm dhe shumë i pëlqyer nga publiku e pagëzuan të voglën e porsalindur me emrin Leyla. Ata janë prindër edhe të dy djemve, ndërkohë aktorja postoi një foto me bashkëshortin nga materniteti me një mesazh të fortë.

“Kështu lindi vajza jonë e bukur. Pse po jua them këtë? Çdo lindje është e ndryshme, çdo fëmijë është i ndryshëm. Në këtë proces, mos keni asnjë ide fikse në mendjen tuaj. Kur zgjidhni mjekun tuaj, kini kujdes që ai të jetë dikush me përvojë, i dhembshur, i kushton rëndësi privatësisë dhe sigurisht shëndeti i foshnjës ju vendos mbi gjithçka”, ka shkruar Berguzar ndër të tjera.

Screenshot 4 43
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img