Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

‘Mbaje veten, mos qaj’, Maliqi paralajmëron Ramën: Po ta fusin servilët që mban afër

Lajme të ngjashëm

Deputeti Lefter Maliqi ka ironizuar kryeministrin Edi Rama duke publikuar në ‘Facebook’ një foto të tij duke qarë.

 

Sipas Maliqit, Rama është bërë tellall dhe gazi i botës, në këtë mënyrë paralajmëron edhe  thellim të krizës dhe përplasjes civile.

Më tej, Maliqi shkruan se Ramës po ia fusin dhe servilët që mban afër dhe po e çojnë drejt dështimit fatal.

‘Mbahu Kalorës se i duhesh Rilindjes dhe jo PS. TTT ja bënë Kalorësi ne fushaten e tij te deshtuar e fasade. T-ja tregon qe je bere tellall dhe gazi i botes..Kurse Th.Th.Th-ja jote tregon Thellimin e krizes dhe perplasjes civile ku po con vendin. TTT tregon dhe trurin qe duhet ti therrasesh sa sështe vone ! Th.Th.Th-ja tregon thashethemet e fundit se po ta fusin servilat qe mban afer dhe po të cojnë drejt deshtimit fatal.Mgjse bënë mirë të shohesh filmin arritën Titanët. TTT,ThThTh ,Ciu Ciu e Tao Tao refreni yt si iso labce. Mbaje veten Trim mos qaj se lotet ste bejnë mire,shendeti mbi të gjitha se karriget dihet sjanë tonat’, shkruan Maliqi.


Më shumë