Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
E mërkurë, 18 Maj, 2022
spot_img

Mazhoranca tjetër goditje METËS, bën ‘nul’ kandidaturën për KLSH-në

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Komisioni i Ekonomisë nuk aprovoi kandidaturën e Petraq Milos për t’u vendosur në krye të Kontrollit të Lartë të Shtetit.

Propozimi i Presidentit Ilir Meta u rrëzua nga shumica e socialistëve në komision (9 vota kundër dhe 4 vota pro).

Ky vendim vjen një ditë pas ngritjes së Komisionit Parlamentar që do të kryejë procedurat për shkarkimin e presidentit Meta.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img