Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

Mazhoranca dhe opozita bien dakord, zgjidhen 2 përfaqësuesit për rregulloren e Komisionit Hetmior për 25 Prillin

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Komisioni Hetimnor për “25 Prillin”po zhvillon ditëne  sotme mbledhjen e parë, e cila është shoqëruar me shumë debate, për shkak të rregullores që do të zbatohet.

Duke mos patur një rregullore të veçantë për këtë Komision, mazhoranca dhe opozita kanë vendosur të zgjedhin nga një përfaqësues, të cilët do të bëjnë disa ndryshime në rregulloren të cilën e përdorin komisionet e tjera.

Mazhoranca do të përfaqësohet nga Nasip Naço, ndërsa opozita ka përfaqësues Ervin Salianjin.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img