Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Mauro ICARDI befason nga Maldivet, publikon fotot me Wandën: TË DUA!

Shkruar nga Newsbomb
Mauro ICARDI befason nga Maldivet, publikon fotot me Wandën: TË DUA!
Mauro Icardi dhe Wanda Nara pej kohës janë në qendër të vëmendjes për ndarjen e tyre. Dyshja e njohur herë pas here ka befasuar me postimet në rrjetet sociale. Këtyë herë është sulmuesi argjentinas i cili nëpërmjet një postimi në “Instragram” ka ngritur edhe më shumë dyshime, mabse çifti mund t’i kënë dhënë njjëri-tjetrit edhe një shans të dytë. Në foton e postuar me Wanda Narën nga Maldivet, Icardi ka shkruar: “Nuk ishte gruaja e jetës time, por jeta ime e shndërruar në grua. Të dua!”.  
 
View this post on Instagram
 

A post shared by ???ℝ? ?ℂ?ℝ?? (@mauroicardi)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese