Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Materaci dhe Alesandro Del Piero ishin të Skënderbeut por ja çfarë ndodhi

spot_img

Lajme të ngjashëm

Skënderbeu sot mund të kishte ne radhët e tij dy kampionë bote të Italisë, Marko Materaci dhe Alesandro Del Piero.

Lajmi është zbuluar vetëm disa kohe me vone,teksa agjenti i dy lojtareve, kishte kontaktuar me kampionët e Shqiperisë, sapo kishte nisur faza e Champions League, pra turet e verës, deri tek play-off.

Madje, si ish-futbollisti i Juventusit, ashtu edhe ai i Interit, kishin përgatitur fotot me fanellën e Skënderbeut. Por, me pas, akordi ekonomik nuk u gjend dhe gjithçka mbeti vetëm një ëndërr. Sot, Materaci është në Indi, trajner i “Pune Sitit”.

Lami është bërë i ditur nga drejtues të Skënderbeut, të cilët u kontakt uan nga gazeta “Sport Ekspres”, duke konfirmuar se gjithçka mbeti thjesht një tentativë.

Më shumë
spot_img
spot_img