Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
1kmh
0 %
Mar
5 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Mat, 320 rrënjë kanabis në procesin e tharjes, arrestohet një person dhe shpallet në kërkim një tjetër (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b09c030cfad4167e88678f8f7060e2f6

Policia e Matit ka arrestuar një person dhe ka shpallur në kërkim një tjetër, pasi kultivonin bimë narkotike.

Bëhet me dije se rreth 320 bimë narkotike kanabis janë zbuluar në një zonë të pyllëzuar në fshatin Gjoçaj.

Lënda narkotike u gjet në një tokë pa pronar, ndërsa është arrestuar Hasan Basha në Krujë dhe është shpallur në kërkim një tjetër, pasi akuzohen qe ishin ata që kanë kultivuar hashashin, ndërsa tani ishte në procesin e tharjes.

Policia ka asgjesuar lëndën narkotike që ishte në tharje duke i vënë flakën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img