Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
4.1kmh
75 %
Pre
26 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Masturbohej vazhdimisht në dritare në dijeni të gruas, arrestohet pasi fqinja thirri policinë

spot_img

Lajme të ngjashëm

4440c5f1518acee5ff0fc315b9274baa

Ishte bërë zakon që një burrë në Bolonja të shkonte te dritarja dhe të masturbohej në drejtim të banesës së fqinjes, e cila ishte një infermiere e frontit të parë të “luftës” kundër COVID-19.

Pasi e kishte bërë këtë veprim disa herë, fqinja nuk duroi më dhe njoftoi policinë, të cilët e arrestuan indianin për veprime të turpshme.

Ngjarja ka ndodhur në një pallat në qendër të Bolonjas në Itali, ku një infermiere që sapo ishte kthyer nga puna u detyrua të shohë edhe fqinjin që masturbohej dhe i dërgonte puthje me dorë.

Indiani pranoi fajin në prani të gruas së tij, e cila ishte në dijeni të asaj që bënte burri i saj.

Pasi iu drejtua me fjalën “idiot” burrit të saj, ajo u tha policëve se i kishte thënë të ndalinte, por ai nuk e kishte dëgjuar.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img