Tirana
broken clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
5.1kmh
75 %
Hën
24 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Maskat grabisin shtëpinë e një 40 vjeçareje në mes të Fierit, kamerat e sigurisë mund të kenë fiksuar autorët

spot_img

Lajme të ngjashëm

a83558fdc2345bfc4771d39a540e5efa

Shtëpia e një 40 vjeçareje në qendër të qytetit të Fierit është grabitur dje nga disa persona ende të paidentifikuar.

Raportohet se, hajdutët të cilët dyshohen të kenë qenë disa janë futur në shtëpinë e shtetases me inicialet E.M dhe kanë grabitur një sasi të konsiderueshme parash dhe sendesh me vlerë, kryeshisht bizhuteri.

Pronarja e banesës ka bërë menjëherë një denoncim në Policinë e Fierit, të cilët pasi kanë bërë vlerësimet paraprake kanë marrë pamjet e kamerave të sigurisë të disa objekteve pranë shtëpisë, që mendohet se kanë fiksuar autorët.

Më shumë

spot_img