Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
18 %
1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

‘Mashtroi’ një Shqipëri të tërë, pas Andit, Tea ndahet edhe nga Bearti, ja çfarë i nxorri zbuluar (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Tea dhe Bearti janë një ndër çiftet më të komentuar dhe më të përfolur nga mediat rozë.

Pak kohë më parë fotot e tyre bënë xhiron e rrjetit dhe shkaktuan mjaft debat në opinionin publik. Disa i komplimentonin dhe disa të tjerë nuk kanë kursyer as të sharat kundrejt tyre.

Që prej atij momenti që lidhja e tyre u bë e ditur për sytë e publikut, si nga Bearti po ashtu dhe nga Tea nuk kanë munguar pozat dhe videot krah njëri-tjetrit.

tea

Mirëpo, mesa duket “historisë së madhe të dashurisë” së tyre i paska ardhur fundit.  Disa story të publikuara në llogaritë e tyre në Instagram na futën në dyshime.

Ishte Tea ajo e cila në fillim tha: Bëje veten të lumtur.

Fill pas këtij thumbi u “kundërpëgjigj” Bearti, i cili publikoi në InstaStory këtë:

“Si një Akrep, njerëzit s’e kuptojnë sa i sjellshëm je. Bëhesh i pamëshirshëm vetëm kur njerëzit të marrin për të mirëqenë.”-ishin fjalët e tij.

640 0 605716f6a10e0 164x300 1

Nuk dihet nëse ata janë ndarë pasi çifti vetë nuk ka bërë ende një deklaratë. Por këto janë faktet që tregojnë se ata i kanë dhënë fund lidhjes dhe kështu mendojnë edhe ndjekësit e tyre. Tea dhe Bearti nuk e njekin njeri-tjetrin në Instagram.

WhatsApp Image 2021 03 23 at 09.17.21 2
WhatsApp Image 2021 03 23 at 09.17.21 1 1
640 0 6057176545a65 169x300 1
640 0 60571779af4ed 171x300 1

Mirëpo ndoshta kjo është vetëm një lojë e tyre, pasi disa foto të publikuara nga vetë ata në rrjete sociale, duket se janë duke udhëtuar së bashku.

164245803 2958264604462114 7872346411261485053 n

164505155 478395936623335 1949866777237950607 n

Më shumë

spot_img
spot_img