Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
29 °
Enj
25 °
E diel, 22 Maj, 2022
spot_img

Mashtroi duke vjedhur 3 makina, në kërkim autori

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mashtroi dhe më pas i vodhi tre automjete në vlerën e 86 mijë eurove një shtetasi, por nuk ka vonuar shumë dhe i dëmtuari e ka paditur.

 

Pëllumb Marinaj nga Lezha dyshohet se ka mashtruar një shtetas, por është shpallur menjëherë në kërkim nga policia pas denoncimit.

 

Nuk dihet ende se ku ndodhet Marinaj, i cili mendohet se është fshehur. Mësohet se Policia e Lezhës është duke punuar për identifikimin e vendndodhjes së autorit të dyshuar dhe kapjen e tij.

 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img