Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.6kmh
20 %
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Masakruan” Anxhela Peristerin se bëri simbolin e shqiponjës, reagon i revoltuar Ardit Gjebrea ndaj mediave serbe: Këta janë të sëmurë mendorë…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mediat serbe ditën e djeshme “masakruan” Anxhela Peristerin pasi ajo bëri shqiponjën dykrenare me duar.

Ky veprim i Anxhelës nuk u prit aspak mirë nga serbët të cilët i dedikuan një artikull dhe sipas “Novosti-t”, ky veprim u cilësua si provokim.

“Skandal në Eurovision: Simboli i Shqipërisë së madhe, një provokim i turpshëm para gazetarëve”, ishte titulli i medias serbe.

 “Përfaqësuesja e Shqipërisë, Anxhela Peristeri dhe bashkëpunëtori i saj dolën para shtypit dhe treguan simbolin e Shqipërisë së Madhe, të ashtuquajturën “shqiponja dykrenare” në mënyren shqiptare. Ju kujtojmë se Eurovision në parim ndalon promovimin politik në veprimtarinë e saj”, thuhet ndër të tjera në artikull.

Në lidhje me këtë artikull ka reaguar i revoltuar producenti i njohur, Ardit Gjebrea i cili i ka konsideruar si të sëmurë mendorë.

 “Përfundimisht, këta janë të sëmurë mendorë”, shkruan Gjebrea në InstaStory.

187783365 3932386056854094 2747249505067103039 n

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img