''Masakrohet'' Anjeza Shabani, shikoni ç'i bëjnë qytetarët drejtoreshës së kopshtit që dhunoi rëndë fëmijën autik

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:06 21-06-2016 ''Masakrohet'' Anjeza Shabani, shikoni ç'i bëjnë qytetarët drejtoreshës së kopshtit që dhunoi rëndë fëmijën autik

''Masakrohet'' Anjeza Shabani. Mund ta shohësh se çfarë i bëjnë qytetarët drejtoreshës së kopshtit që dhunoi rëndë fëmijën autik, vetëm me një klikim.

Në rrjetin social ''Facebook'' përveç komenteve të panumërta, janë hapur edhe faqe e profile me cilësimin ''Anjeza Shabani një monstër'', ''RIP Anjeza Shabani'', ''Burgim të përjetshëm për Anjeza Shabanin'' etj.

Pak për gjestin e kësaj drejtoreshe që tani është pas hekurave?! Opinioni publik u trondit mbrëmë me dhunën çnjerëzore që Shabani kryente ndaj fëmijës vetëm 3 vjeç dhe për më tepër me çrregullime të spektrit autik.

anjezashabanimasakrim.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097360610961914
array(1) { ["section"]=> string(114) "masakrohet-anjeza-shabani-shikoni-c-i-bejne-qytetaret-drejtoreshes-se-kopshtit-qe-dhunoi-rende-femijen-autik-44155" }