Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Masakra në Tunizi/ Publikohen fotot e terroristit përpara se të vritej nga policia

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8aa9e17d9c096b1bcdaf6ee425d28fc0

Janë publikuar fotot e terroristit 23 vjeçar, Seifeddine Yacoubi, i cili vrau ditën e premte 37 persona dhe plagosi 36 të tjerë në një plazh të Tunizisë. Në foto shihet 23 vjeçari duke mbajtur një automatik “Ak47”, pak përpara se të qëllohej për vdekje nga policia.

Sipas autoriteteve tuniziane, Yacoubi ka shkuar si turistë në rezortin kur kreu masakrën, duke mbajtur pos çadrës së plazhit një automatik.

Lexo edhe: Masakër në Tunizi, shkon në 37 numri i viktimave nga sulmi me armë në plazh

 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img