Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
77 %
1kmh
65 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
19 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Masakër në Prishtinë, plagosen 4 persona në mes të qytetit (FOTO NGA VENDNGJARJA)

spot_img

Lajme të ngjashëm

a12a1aeebec3d1b67ee1450ea937c521

Një masakër ka ndodhur pak momente më parë në Prishtinë.

Mësohet se 4 persona janë plagosur rëndë me armë zjarri në Lagjen e Spitalit.

Dëshmitarët kanë deklaruar se një person ka qëlluar me breshëri kallashnikovi.

Në foto e publikuara nga mediat kosovare, shihen të plagosurit të shtrirë në afërsi të një objekti.

Ende nuk dihet shkaku i kësaj ngjarje, ndërkohë policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendngjarje.

Më shumë

spot_img