Masakër në lokalin e natës në Ohajo, dyshohet për 14 të vdekur

Publikuar tek: bota, më 09:44 26-03-2017 Masakër në lokalin e natës në Ohajo, dyshohet për 14 të vdekur

Raportohet për një masakër këtë mëngjes nga mediet amerikane.

Të paktën 14 persona dyshohet se janë  vrarë në një klub nate në Cincinnati këtë të dielë herët në mëngjes, njofton policia e Ohajos, raporton CNN. Deri tani, është konfirmuar vdekja e një personi nga të shtënat në "Cameo Night Club".

Priten të tjera informacione për të zbardhur të plotq ngjarjen dhe rrethanat.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Breshëri plumbash në një metro në Francë, disa të plagosur
Rikthehen zhurmat e mistershme në qiell, tmerrohen britanikët (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.011286973953247
array(1) { ["section"]=> string(67) "masaker-ne-lokalin-e-nates-ne-ohajo-dyshohet-per-14-te-vdekur-73159" }