Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
36 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Masa të rrepta për finalen e Conference League, punonjësit e Bashkisë heqin gurët dekorativë në sheshin “Skënderbej”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Tirana do të presë nesër finalen e Conference League, me italianët e Romës dhe holandezët e Feynoord që do të luajnë në “Air Albania” për kupën e këtij eventi të rëndësishëm sportiv që zhvillohet për herë të parë.

Bashkia e Tiranës ka angazhuar punonjësit për të marrë masat e nevojshme që kryeqyteti të shkëlqejë këto ditë. Sot, punonjësit e pastyrim-gjelbërimit kanë hequr gurët dekorativë që gjendjen në sheshin Skënderbej, duke i paraprirë çdo incidenti të mundshëm.

albsig

spring

Duke qenë se zona e sheshit, pedonalja dhe liqeni do të jenë “fan zona” për tifozët që nuk kanë bileta, janë marrë masa që të largohen të gjitha objektet dekorative, në mënyrë që ata të mos qëllojnë njëri-tjetrin.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img