Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Masa për sigurinë rrugore, arrestohen 5 persona

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia Rrugore në Berat ka ushtruar kontrolle kundër shkeljeve në transport dhe mësohet se janë arrestuar 5 persona për “Drejtim automjeti në mënyrë të parregullt”.

Nga këto 1shtetas është arrestuar për drejtim mjeti në gjendje të dehur dhe 4 të tjerë janë arrestuar për drejtim mjeti pa leje drejtimi.

Policia Rrugore bën me dije se personat e arrestuarjanë:

-Bashkim Grymshi

-Edmond Metushi

-Eglison Llapushi

-Lulëzim Haxhiu

-Kudret Sheti

Më shumë


spot_img
spot_img