Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Aktualitet

Masa për sigurinë rrugore, arrestohen 5 persona

Shkruar nga Newsbomb

Policia Rrugore në Berat ka ushtruar kontrolle kundër shkeljeve në transport dhe mësohet se janë arrestuar 5 persona për "Drejtim automjeti në mënyrë të parregullt".

Nga këto 1shtetas është arrestuar për drejtim mjeti në gjendje të dehur dhe 4 të tjerë janë arrestuar për drejtim mjeti pa leje drejtimi.

Policia Rrugore bën me dije se personat e arrestuarjanë:

-Bashkim Grymshi

-Edmond Metushi

-Eglison Llapushi

-Lulëzim Haxhiu

-Kudret Sheti

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese