Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

MAS shpall datën: Ja kur nis mësimi në Tiranë, Durrës, Shijak, Vorë, Kurbin dhe Krujë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

bf1baafbdd99efe993eec22c5909b7dd

Ministria e Arsimit ka vendosur datën e rifillimit të procesit mësimor në qytetet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit.

MAS thotë se mësimi do të rifillojë në datën 9 dhjetor në Tiranë, Durrës, Krujë, Shijak, Kurbin dhe Vorë.

Mësimi u ndërpre pas tërmetit shkatërrimtar, ndërsa godinat e disa shkollave pësuan shembje të konsiderueshme.

Më shumë

spot_img
spot_img