Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Martohet në fshehtësi Blero

spot_img

Lajme të ngjashëm

Blero Muharremi martohet me të dashurën e tij Afrona Dika. Mesa duket ceremonia ëhstë bërë në fshehtësi të plotë por e gjitha është kuptuar nga postimet e dy protagonistëve.

Është Afrona ajo që shkruan në IG e saj: “Sekreti i një martese të lumtur mbetet një sekret ndërsa poston një foto ku duket Blero i veshur dhëndërr teksa shikon me dashuri Afronën që mban unazën e martesës në gisht dhe një tufë lulesh në dorë.

Edhe Blero ka bërë një postim në IG ku ka shkruar thjesht “Po, pranoj”.

Urimet e ndjekësve kanë qenë të pafundme për çiftin e ri.

Më shumë

spot_img