Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Martohet moderatorja shqiptare: Fustani me bisht të gjatë 18 metra

spot_img

Lajme të ngjashëm

9fd4fa4d5ddb7ac05a9fd178a0e76e18

Moderatorja e njohur shqiptare Genta Cana do t’i japë fund beqarisë. E ftuar në ‘Ftesë në 5’ ajo ka zbuluar se fustani i saj do të jetë shumë i veçantë me një bisht 18 metra të gjatë.

Po ashtu moderatorja ka bërë me dije se dasma do të bëhet më 24 prill dhe do të ketë 300 të ftuar.

Kujtotmë se Genta është shtatzënë, lajm ky që e zbuluan mediat pasi moderatorja preferoi ta mbante të fshehtë. Ajo dhe partneri i saj do të bëhen prindër për herë të parë.

-640-0-5ca52b09ddc2b.jpg

-640-0-5ca52b02d0633.jpg

-640-0-5ca52b0064d13.jpg

 

Më shumë

spot_img