Martohet Mesi, dasmë në Argjentinë me Antonelën e tij…

Publikuar tek: sport, më 12:36 15-12-2016 Martohet Mesi, dasmë në Argjentinë me Antonelën e tij…

Janë së bashku prej një jetë të tërë dhe së shpejti do të jenë edhe në mënyrë formale.

Lionel Mesi do të martohet me Antonelën e tij. Lajmi vjen nga Spanja dhe ceremonia do të zhvillohet në Argjentinë, në qershor të 2017-ës, ndonëse nuk është caktuar ende data fikse.

“Ylli” i Barcelonës dhe Antonela Rokuzo janë njohur së bashku që në fëmijëri. Lidhja e tyre u zyrtarizua 8 vjet më parë, ndërsa së bashku kanë dy fëmijë, Tiago dhe Mateo.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Presidentët Takaj e Halili takim special para ndeshjes Skënderbeu-Tirana
Cristiano Ronaldo darkë romantike, e dashura e tij merr vëmendjen e të gjithëve »
Article Logic
Execution time: 0.012869834899902
array(1) { ["section"]=> string(58) "martohet-mesi-dasme-ne-argjentine-me-antonelen-e-tij-62734" }