Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Martohet aktori i njohur shqiptar, dalin pamjet nga dasma (VIDEO

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

839bf476fc3b703dc82d55454fd4bc65

Aktori dhe regjisori i njohur Andi Begolli i ka dhënë fund beqarisë. Ai ka kurorëzuar në martesë lidhjen me partneren e tij, Stelën.

Lajmin e martesës së tyre e ka bërë më dije, aktori Visjan Ukcenaj i cili ka ndarë edhe pamje nga dasma e çiftit.

“Ndihem Lali Er duke martuar shokun tim të ngushtë”, ka shkruar ai në përshkrimin e videos.  

-640-0-5cbd70cf22efc.jpg

llalaa.jpg

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img