Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Martesa me Kiara Titon mashtrim? Dalin DOKUMENTAT: Luiz Ejlli është beqar

Shkruar nga Newsbomb

U tha e stërtha që martesa e Kiara Titos me Luizin Ejllin ishte një gënjeshtër, mirëpo një pjesë e shqiptarëve ende nuk e kanë besuar.

Pas ceremonisë madhështore në tarracën e Bashkisë së Tiranës, ku ishte kryetari i Bashkisë Erion Veliaj i cili kurorëzoi dashurinë e çiftit, në media qarkulloi lajmi se kjo martesë ishte e paligjshme pasi këngëtari rezulton i regjistruar në qytetin e tij të lindjes, Shkodër.

Ndërkohë, sot po qarkullon dhe dokumenti i kalimit të biznesit të Luiz Ejllit nga noteri në një kompani për produksione televizive. Dokumenti i cili është 16 ditë pas martesës, pra më 22 maj 2023, dhe në këtë dokument Luiz Ejlli figuron me gjendjen civile beqar.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese