Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
66 %
1kmh
75 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Marrin flakë varrezat e Mamurrasit, tre zjarrfikse luftojnë me flakët

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d4397a59bc6e89e8b94812641db315ea

Një zjarr ka rënë pak më parë në varrezat e fshatit Shpërdhet në Mamurras.

Mësohet se flakët janë favorizuar nga era, duke rrezikuar banesat që ndodhen aty pranë.

Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit, por tre zjarrfikëse kanë mbërritur në terren dhe po luftojnë me flakët.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img