Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
0.5kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
20 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Marrëvjeshje e fshehtë Rama-Basha? Topalli: Sot e lanë të dalin të dy në orën gjashtë, që të mos dëgjohej Berisha

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Jozefina Topalli ngre dyshime se kryeministri Edi Rama dhe kryetari i PD Lulzim Basha u shfaqën sot në parlament në orën 18:00, pasi kishin bërë marrëveshje për të “eklipsuar” Sali Berishën.

Lulzim Basha refuzoi të flasë në Kuvend për gati dy orë ditën e sotme, duke insistuar që në sallë të ishte edhe kryeministri Edi Rama.

Por kreu i qeverisë mbërriti në Kuvend në orën 18:00 në të njëjtën kohë kur ish-kryeministri Sali Berisha nisi takimin kundër Bashës.

“Fakti që askush nuk dëgjonte parlamentin sot, programin e qeveisë. Sot ne nuk kemi opozitë. Ke një që quhet opozitë por nuk është opozitë. Unë e kam thënë, ata janë bashkë. Edhe sot kur e lanë në orën 6, është e pabesueshme”, u shpreh Topalli në emisionin Opinion.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img