Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
28 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Marrëveshja për vaksinat do të miratohet në Kuvend në FSHEHTËSI të plotë, sekretin duhet ta ruajnë deputetët dhe Presidenti Meta

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d96b72e509e7ad8f87b459f16aa2fa6a

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img