Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
2.6kmh
75 %
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
16 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Marrëdhëniet Meta-Kim? Kryemadhi: Dashuria pas sherrit është edhe më e fortë!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputetja opozitare Monika Kryemadhit thotë se ambasadorja amerikane Yuri Kim i ka thënë asaj se është “kundër amnistisë fiskale”, në një takim ku ishin edhe deputetët Jorida Tabaku dhe Damian Gjiknuri.

Duke folur për marrëdhënien e ambasadores së SHBA me bashkëshortin e saj, kryetarin e zgjedhur të PL-së, Ilir Meta, Kryemadhi nuk kurseu batutat, duke thënë se “dashuria pas sherrit është edhe më e fortë”.

“Biseda e tyre (Kim-Fevziu) për marrëdhëniet me Ilir Metën ishte si të ishin të dashurit e Veronës. Këta nuk duan t’ja dinë se edi Rama i prashit nga mëgjesi në darkë, merren se si është dashuria e Ilir Metës me ambasadoren amerikane. Dashuria pas sherrit është edhe më e fortë”, deklaroi Kryemadhi gjatë në një interviste në emisionin e gazetares Beti Njuma.

Lexo edhe: “Këta janë burra që s’e mbajnë burgun”, Kryemadhi: Lefteri i shkretë e mbajti, s’i tregoi shokët

Më shumë
spot_img
spot_img