Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
spot_img

Mark Marku infektohet me Covid-19, tregon gjendjen shëndetësore: Do të mungoj edhe disa ditë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Profesori i njohur dhe kandidati për deputet i PD-së, Mark Marku është infektuar me koronavirus.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai, ndërsa ka thënë se është mirë me shëndet.

Marku ka lajmëruar se para tre ditësh e bëri tamponin dhe rezultoi pozitiv.

Ai ka thënë se do të mungojë disa ditë, ndërkohë që nuk dihet se si do ta drejtojë fushatën nga shtëpia.

Postimi i plotë:

Të dashur miq!

Para tre ditësh, pasi bëra tamponin dhe kontrollet mjekësore rutinë kam rezultuar pozitiv me Covid 19.

Ju falenderoj përzemërsisht për qindra mesazhet mbështetëse, që kam marrë prej jush këto ditë.

Jam në gjëndje të mirë shëndetësore, asimptomatik dhe, për t’ju ruajtur shëndetin kam munguar në takimet zgjedhore.

Do të mungoj edhe disa ditë, duke ndjekur këshillat e mjekëve të cilët gjej rastin t’i falenderoj për përkushtimin, profesionalizmin dhe mbështetjen e pakursyer njerëzore.

Veçanërisht, dua të falenderoj mikun dhe mjekun e shkëlqyer; Prof. As. Dr. Krenar Lilaj.

Shihemi së shpejti, mes miqsh.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img