Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
0kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

‘Mark Frroku djalë me fat’, Rudina Dembacaj poston foton e ëmbël me ish-deputetin, vërshojnë komentet

spot_img

Lajme të ngjashëm

e1d9282cb6fe0ef9967245fe00c4bc07

Rudina Dembacaj është një nga femrat më të komentuara në mediat rozë. Moderatorja e njohur është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon shpeshherë foto dhe video nga përditshmëria e saj.

Së fundmi aktorja e humorit ka postuar një foto të ëmbël në Instagram, ku duket së bashku me ish-deputetin Mark Frroku, të përqafuar e duke u puthur. Kaq iu desh ndjekësve që të shpërthejnë në komente.

“Mark Marku djalë me fat”, shkruan Rudina krahas fotos.

Më shumë

spot_img