Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
41 %
3.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Mark Frroku dhe Rudina do të bëhen prindër? Kjo është foto që ngriti dyshimet

spot_img

Lajme të ngjashëm

Marrëdhënia e aktores Rudina Dembacaj me ish-deputetin Mark Frroku mori dhenë. Një vëmendje të madhe nga ndjekësit ka marrë çdo udhëtim dhe foto e dyshes.

Që prej momentin kur ata bënë publike lidhjen e tyre Rudina nuk ka reshtur së postuar foto dhe momente me Frrokun. Mirëpo, së fundmi disa foto të postuar nga Rudina po bëjnë lëmsh të gjithë ndjekësit.

Në fotot e publikuara në Instagram ajo shihet me barkun paska të rrumbullakosur. Kaq u ka mjaftuar fansave për të nisur menjëherë dyshimet për një shtatzani të mundshme.

171201552 149326653785899 8330750790875167256 n

“Je shtatzënë?”, e kanë pyetur ndjekësit, përgjigje të cilën Rudina nuk ja u ka dhënë, por menjëherë e ka fshirë këtë koment. Epo a është apo jo shtatzënë, ngelet për t’u parë.

171371087 474981536975776 1625208918038139932 n

Kujtojmë se Rudina Dembacaj dhe partneri i saj Mark Frroku u kurorëzuan me martesë në ditën e parë të vitit 2021. Ajo është mami e vogëlushes Viktoria nga martesa e parë ndërsa, Mark Frroku ka një vazjë dhe një djalë.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img