Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

“Mario Balotelli më ngacmoi”, Antonela Berisha, tregon takimin me futbollistin në Milano dhe se çfarë i tha ai

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-konkurentja e Për’Puthen dhe Big Brother ditën e djeshme ka treguar se e ka ngacmuar futbollisti i njohur Mario Baloteli.

Ajo ka treguar se me futbollistin ishin takuar rastësisht në një lokal në Milano dhe se ky e kishte ngacmuar dhe se kishte një pëlqim për të.

Sipas Antonelës, Balotelit i ka thënë se nuk është tipi i saj.

“Personazhi që më ka shprehur pëlqimin jo dashurinë është i njohur, Baloteli. E kam takuar në një lokal në Milano, futi shokë me më ngacmu. Bëmë muhabet nja dy minuta dhe më pas iku, më tha më pëlqen shumë, je e gjatë je e madhe kështu. Jo, i thashë nuk është tipi im”, tha Antonela

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img