Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

‘Marinela’, publikohet kënga e West Side Family dhe Eranda Libohovës (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

aa57dd1a8981e103be39f3fa68e12671

West Side Family dhe Eranda Libohova kanë publikuar këngën e tyre të re.

Kënga është publikuar në kanalin YouTube pak orë më parë, ndërsa pritet që të jetë hiti i kësaj vere.

‘Marinela’ titullohet bashkëpunimi i këngëtarëve, ndërsa është mjaft ritmike.

“Mari Marinela, veshur me kordela, flokët kaçurrela”, është një pjesë e refrenit që me siguri do t’ju fiksohet menjëherë.

Për më tepër ndiqni klipin.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img