Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

Marina Vjollca s’njeh pushim, pak ditë pasi solli në jetë vajzën e saj, rikthehet në ekran më në formë se kurrë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatorja Marina Vjollca nuk njeh pushim, edhe pse pak ditë më parë  bë nënë.

Ajo solli në jetë vajzën të cilën e quajti Marget, kombinim i emrit Marinë dhe babait Geti. Por edhe pse u bë nënë për herë të parë, mbrëmjen e djeshme Marina më e bukur se kurrë dhe në formë është rikthyer në ekran.

Në hapjen e spektaklit, Marina ndihet tejet falenderuese për mbështetjen e publikut, të cilit iu drejtua me këto fjalë:

“Më lejoni që t’ju falenderoj të gjithëve për urimet tuaja të shumta. Realisht më keni befasuar dhe më keni lumturuar pa masë. Është diçka krejt magjike që të ndjesh ngrohtësinë e kaq shumë njerëzve njëkohësisht e kjo më thotë, se ajo që unë bëj dhe ajo që ne të gjithë këtu bëjmë në ‘Klanifornia’, për ju ka një rëndësi të veçantë. Ne do të jemi pa ndërprerje së bashku, çdo të shtunë deri në mbrëmjen e Vitit të Ri ku këtij sezoni fantastik do t’i vendosim kurorën e festave me një super ”Klanifornia””.

E teksa publikoi edhe foto në rrjetet sociale ku shkruante u “rikthyem”, nuk mungojnë as komentet ‘ti s’je normale’, duke iu referuar kohës së shkurtër që iu desh moderatores për të qenë sërish në superformë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img