Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
20 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Marina Vjollca publikoi FOTON sensuale, fansat kapen pas DETAJIT të çuditshëm

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

cb5f3601232c7d18b40ee3a9d9c2f261

Moderatorja e njohur Marina Vjollca është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon shpesh foto dhe video nga përditshmëria.

Pak orë më parë moderatorja ka postuar një foto ku shfaqet tejet sensuale dhe është veshur si ‘gruaja mace’.

Mirëpo duket se fansat janë kapur pas një detaji në këmbët e saj, të cilët i ka përthyer sikur ka nxjerrë kaviljen nga vendi.

‘Shpresojmë mos t’i kesh këmbët kështu në të vërtetë se s’është normal’, komenton njëri ndjekës.

‘Qyqa kembet gati ti thyhen nga takat e larta’, shkruan një tjetër, ndërsa moderatorja nuk ka reaguar për këtë.

sdgfhjk.png

asdfghj.png

Zfgh.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img