Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
31 %
3.6kmh
40 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
23 °
E diel, 25 Shtator, 2022

Marina Vjollca dhe Geti “arratisen” me pushime në Siçili, pozojnë pranë vullkanit Etna

spot_img

Lajme të ngjashëm

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një prej çifteve më të pëlqyer dhe të komentuar në medien rozë.  Së fundmi dyshja kanë nisur pushimet në ishullin e Siçilisë, Itali.

Moderatorja së bashku  me bashkëshortin  janë duke shijuar momente të këndshme në ishullin e frekunetuar nga qindra turistë. Marina postoi një foto, ku shfaqet përkrah këngëtarit  pranë vullkanit aktiv Etna në Itali.

Në këtë foto nuk kanë munguar pëlqimet e shumta, por komenti i cili mori vëmendje ishte pikërisht komenti i Getit për Marinën: “Gjithçka e imja”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img