Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
3.6kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
19 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Marina mban të pasmet me duar: “I kam, i kam. Nuk më paskan ikur”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Vajza e këngëtares Eli Fara, Marina Fara njihet tashmë nga të gjithë përdoruesit e rrjeteve për pozat e saj tejet provokuese.

Dhe s’mund të ishte ndryshe as kjo foto. Veshur sportive, duart Marina i mban te të pasmet ndërsa shkruan : “Ikam i kam. Nuk më paskan ikur”.

Shumë prej ndjekësve kanë kërkuar që t’ia prekin edhe ata, si për t’u siguruar që nuk i kanë ikur vërtet.

Më shumë

spot_img