Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Marina e Big Brother: Ja plani im për bashkinë e Kavajës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Teksa bisedojnë në sallon me njëri-tjetrin banorët e Big Brother pyesin Marinën se çfarë do bënte ajo nëse do ishte në krye të bashkisë. Marina përgjigjet se do të hapte sa më shumë vende pune, do ngrinte një vend ku të rinjtë të argëtoheshin, do ndërtonte një kënd lojërash për fëmijë, por theksin do e vinte me shumë në fshat, ku do investonte më shumë te të rinjtë, që nuk kanë një vend ku të argëtohen.

Sipas Marinës në fshatrat e Kavajës mungon argëtimi tek të rinjtë. Pas kësaj Marina do të ndërtonte një vend për të moshuarit ku ata rrinin dhe të kalon qetë aty. Ajo tregon se duke qenë se Kavaja është një vend turistik do investonte sa më shumë në këtë pjesë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img