Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
58 %
1kmh
0 %
Mër
29 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
36 °
Die
38 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

Marina dhe Getoari bëhen bashkë në “Procesin Sportiv”

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img