Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
3.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Marina dhe Getoar prindër për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i vajzës

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Marina dhe Getoari janë bërë mbrëmjen e djeshme prindër për herë të parë.

Moderatorja bukuroshe solli në jetë një vajzë. Express ka mësuar se emri i vogëlushes së çiftit është Marget, e që duket se është kombinim i emrit të Marinës dhe Getit.

Veç mamai Marinës dhe babi Getoar dhe teze Luana është shumë e lumtur për ardhjen në jetë të mbesës së saj.

“Ndjesia më e mirë në botë” shkruan ajo në një postim në rrjetet sociale.

Screenshot 10 50
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img