Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Sht
33 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
39 °
Mër
40 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Marijuanë, kokainë dhe armë, arrestohen 43-vjeçari shqiptar në Greqi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d7e61ed6cb282ee8a86ba67a23096220

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike dhe armëmbajtje pa leje.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë një 43-vjeçar, pasi gjatë kontrollit në banesën  e tij janë gjetur 2.1 kg marijuanë, 55 gram kokainë, 760 kapsula narkotike, 1 kallashnikov, 2 pistoleta, 4850 euro si dhe 2 peshore.

Policia ka shoqëruar në komisariat personin në fjalë, ndërsa vijojnë hetimet për zbardhjen nëse shqiptari trafikonte drogën I vetëm apo është I lidhur me ndonjë grup kriminal.

Më shumë

spot_img
spot_img