Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Sht
33 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
39 °
Mër
40 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

“Maratonomaku” Ilir Meta, presidenti bën 20 kilometër ecje sportive në breg të detit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Fundjava e ka gjetur presidentin Ilir Meta në bregdet. Presidenti ka postuar një foto në rrjetet soociale, pas një ecje të gjatë sportive.

Meta shkruan se ka bërë 20 kilometër ecje sportive, një distancë e konsiderueshme, teksa thotë uron qytetarët të kalojnë një mbrëmje relaksuese dhe për ta nisur javën nesër me energji të reja.

“Pas 20 kilometra ecje sportive në perëndim të diellit. Një mbrëmje relaksuese për të gjithë, për të nisur nesër javën me energji të reja”, shkruan Meta krah fotos në bregdet.

Më shumë

spot_img
spot_img